Property main image
Novo
Ekskluzivna lokacijaPrilika

Prodaja

Ul Charlesa Darwina - trosobni stan

480.000 EUR( 5.603,55 EUR/m² )
Charlesa Darwina, Pešćenica - Žitnjak, Zagreb, Grad Zagreb

Površina

85.66 m²

Tip nekretnine

Stan

Kat

8. kat

Sobe

3

kupaonice

1

Grijanje

Centralno etažno plinsko

Opis

Trosobni stan u atraktivnom kvartu ul Charlesa Darwina poznatom kao "Darwin stanovi" u mirnom naselju uz novi VMD kvart. Gradska četvrt  Donje Svetice uz Veterinarski fakultet, Ministarstvo znanosti i obrazovanja, Super konzum, McDonalds i svi ostali potrebni sadržaji. Škola, vrtić, tramvajska stanica. Stan je ukupne veličine upisane u zk izvadak 85,66 m2,od čega je grijani prostor 77,21m2  Nalazi se na osmom, zadnjem katu novije stambeno -poslovne zgrade s liftom.        Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom uz koju je lijepa loggia s panoramskim pogledom na istok, te wc-a za goste. Ostatak stana čini odvojen spavaći dio s dvije spavaće sobe i kupaonicom s wc-om. Stan je dvostrano orjentiran istok-zapad.       Stan je potpuno obnovljen 2024 godine, novim kupaonicama, podovima, vanjskom stolarijom PVC s roletama, klupčicama od kamena te unutarnjom stolarijom je koja je od punog drveta. Protuprovalna vrata, interfon, cijeli stan klimatiziran ove godine potpuno novim klimama.  Grijanje je etažno centralno na plin. Energetski certifikat B. Stan je dobro osvjetljen danjim svjetlom, vrlo zračan s otvorenim pogledom na istok. Prodaje se s opremljenom kuhinjom svim aparatima, te perilicom i sušlicom u kupaonici. Ostatak stana većinom potpuno namješten. Lokacija je vrlo prestižna, blizu centra grada, dobrom prometnom povezanošću, oplemenjena sadržajima i uklopljena u VMD-ov kvart. Parkiranje je moguće na vanjskim parkirališnim mjestima zaštićeno podiznom rampom. Okoliš je uređen s zelinilom ( park i dva dječja igrališta ) Uz stan se nude i dva parkirna mjesta u podzemnoj garaži -2 svaki po 12,50m2 ( u naravi 17,5 m2) za cijenu oba 50.000€. Ekskluzlivno samo kod nas oglašen. Sve detalje i dogovor na telefon : 385 99 3157906 www.nekretnine-krivacic.hr