Property main image
Novo

Najam

Poslovni prostor Najam/Zakup Trnje 32 m2

600 EUR( 18,75 EUR/m² )
Trnje, Zagreb, Grad Zagreb

Površina

32 m²

Tip nekretnine

Turistički objekt

Kat

1. kat

Sobe

2

kupaonice

0

Grijanje

Centralno etažno plinsko

Opis

Prostor površine 32m2, na 2. katu poslovno-stambene zgrade u Trnju, Lastovska. Sastoji se od dvije sobe i dva sanitarna čvora od kojeg je jedan s tuš kabinom. Visina stropa je 3,6m. Stolarija je drvena, ima klimu, grijanje je centralno etažno plinsko. Prostor je zanimljiv za kombinaciju poslovne i stambene namjene. Mogućnost dogovora oko podnajma i opremanja prostora s kuhinjskim elementima. Mirna lokacija u blizini svih sadržaja i javnog prijevoza. Prostor je trenutno namješten a po potrebi se može isprazniti. Kontakt: Andrea 091 234 9875, andrea@kastel.hr

Kontakt telefon

+385 91 234 9875

ID nekretnine

5506

BN kod

8994

Objavljeno

12. svibnja 2026.
Poslovni prostor Najam/Zakup Trnje 32 m2 – Trnje, Zagreb, Grad Zagreb | Burza Nekretnina | Burza Nekretnina